Hakkımızda

hr

Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetine uygun olarak siparişleri zamanında teslim etme, üretimde mükemmel verimlilik ve kaliteyi yakalama, felsefesi ile çalışmayı ilke edinen Gencörme; sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

Gencörme senelerin verdiği deneyimle örme kumaş sektöründe saygın bir yere sahip olmuş ve hala ilk günkü istek ve heyecanı ile müşterilerine hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Kaliteli ürünler ancak kaliteli malzemelerle doğar bilinci ile var olan en kaliteli ipliklerle başlayan yolculuğumuz gelişen teknoloji ile uyumlu modern makine parkuru ve her biri alanında uzman bir ekip çalışması ile bir slogana dönüştü.

Ve bugün biz

“Bundan daha güzelini ve iyisini yine Gencörme yapar…” diyoruz.

Bana göre Örme kumaş,uzun ve yoğun çalışma saatlerinin, duyguların, zevkin, zeka ile birleştirilerek yardımcı elamanlar aracılığı ile giyilebilir sanata dönüşmüş halidir.

– Abdullah Faysal ŞENDEMİR

Misyon

hr

Müşterilerini iş ortağı kabul eden, ortakları için değer yaratan, uzun yıllar sürecek ticari ilişkiler için güven veren bir firma olmak.

Vizyon

hr

Yetişmiş iş gücü ve modern alt yapısı ile farklı tasarımlar yapan, ürünleri uluslararası pazarda tercih edilir olan tasarım, hizmet ve kaliteyi fiyat uygunluğuyla birleştirmeyi ilke edinen çalışanlarının yaşam kalitesini en üst düzeyde tutan, topluma ve doğaya saygılı örnek bir firma olmak.

ilkelerimiz

hr

Şeffaf

İlk ilkemiz;
şeffaf ve açık olmaktır.

Güler yüz

Güler yüz ve
müşteri odaklı olmak

Modern

Değişen tüm teknolojileri takip eden modern bir firma olmak

Hız

Ürünü zamanında
teslim etmek

Takip

Ürünün her aşamasında
mutlak takibi

Kalite

Sürekliliğin ancak kalite ile olabileceğinin farkındalığı

Size yardımcı olabilmek için buradayız!

Bizimle İletişime Geçin